Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0