Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 1.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5