Movies
Ratings
79
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5