Movies
Ratings
35
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Battle of the YearRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0