Movies
Ratings
173
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 5.0