Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 3.0