Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0