Movies
Ratings
604
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0