Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Wolf CreekRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Cigarette BurnsRated ★ 3.5
Incident on and Off a Mountain RoadRated ★ 2.0
AuditionRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5