Series
Ratings
26
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5