Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
PigRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0