Movies
Ratings
160
Another ChildRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0