Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5