Movies
Ratings
504
CatsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
42Rated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Mean MachineRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
Draft DayRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0