Titles you rated
The Italian JobRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0