Movies
Ratings
100
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0