Movies
Ratings
67
August: Osage CountyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.5- The Cap of FoolsRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
- ImmigrationRated ★ 4.5