Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Psychopath DiaryRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5