Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0