Titles you rated
SullyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
East Side SushiRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Cold MountainRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0