Series
Ratings
13
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0