Series
Ratings
100
Queen MantisRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 3.0
The PittRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Kidnapping DayRated ★ 5.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 5.0