Titles you rated
The VeilRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Less than EvilRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.5