Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5