Series
Ratings
25
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5