Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5