Movies
Ratings
63
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0