Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.0
RRRRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5