Titles you rated
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 2.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
NoelleRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
Jingle All the WayRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Sweetest ThingRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0