Titles you rated
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The GiftedRated ★ 3.5
The GiftedRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Win or LoseRated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
KindredRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Izakaya ShinkansenRated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5