Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0