Series
Ratings
17
BodyguardRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0