Titles you rated
- 2LinesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Sugar Glass BottleRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5- GalateaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 1.5
RipplesRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5