Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- My TeacherRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5