Titles you rated
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0