Movies
Ratings
346
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
YouthRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5