Series
Ratings
78
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Thunder Store 2Rated ★ 3.0
- Taoist MeoteolRated ★ 3.5
Thunder StoreRated ★ 4.0- Ben 10Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
TorikoRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
Yo-Kai WatchRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The First Responders Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 4.0