Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5