Movies
Ratings
636
InterstellarRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Ong Bak 3Rated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0