Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0