Movies
Ratings
195
The Ugly TruthRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0