Movies
Ratings
145
The SwindlersRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Monster HuntRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0