Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.0
John WickRated ★ 1.5
House of WaxRated ★ 2.0
MacheteRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
HostelRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
GrindhouseRated ★ 4.0
Four RoomsRated ★ 2.5
Planet TerrorRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0