Movies
Ratings
125
WeaponsRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5