Series
Ratings
225
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Uncle GrandpaRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Futurama Season 11Rated ★ 4.0
Futurama Season 10Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Family GuyRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Futurama Season 9Rated ★ 4.0
Futurama Season 8Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0