Titles you rated
Aimless BulletRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 2.5- The Man Who LaughsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5