Titles you rated
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
KairosRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0