Movies
Ratings
117
CoralineRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
Your LetterRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5