Movies
Ratings
76
ThorRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0