Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 1.5
FallRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0